начало   начало   .   за компанията   за фирмата    .   контакти   контакти     .   кариери   кариери                              bg     en     de
ТЪРГОВИЯ        .         СТРОИТЕЛСТВО     .        ИМОТИ
bulgarien keywords

Skip Navigation Links Начало » Кариери » Свободни позиции » София - централен офис Принтирай  Изпрати

София - Централен офис

СЪТРУДНИК/ЧКА отдел ЗАКУПУВАНЕ

ОСНОВНИ ЗАДАЧИ И ОТГОВОРНОСТИ:

- участва в процеса на закупуване и доставка на материали за настоящи
проекти на компанията, както и за търговската ни дейност;
- ежедневна комуникация с доставчици;
- обработка на документите, съпътстващи поръчката и доставката;
- контакт със спедиторски компании по организация на транспорта;
- поддържа кореспонденция с нашите местни и международни партньори;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- много добро владеене на немски и/или английски език;
- добра компютърна грамотност, Microsoft Office ;
- умения за водене на преговори и отлични комуникативни качества;
- завършено техническо / икономическо образование (или в процес на завършване);
- търговски познания, организираност, мотивация и способност за приоритизиране на задачите;
- предишен опит в областта не е задължителен, но е предимство.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ Е:

- постоянен трудов договор в стабилна компания, доказан лидер в своята област,
- атрактивно заплащане и отлични условия на труд,
- служебен телефон

Ако Вашият опит и квалификация отговарят на изискванията, моля, изпратете мотивационно писмо и актуална автобиография на jung@jung.bg.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура.

hansgrohe

KALDEWEI

DURAVIT

    линкове | поверителност